2017

9 juli 14.15 uur
Concertgebouw Amsterdam / Nederlands Jeugd Strijkorkest
https://www.concertgebouw.nl/concerten/30-jaar-nederlands-jeugd-strijkorkest/09-07-2017/van=2017-07-09

27 juli 20.15 uur
Delft Chamber Music Festival
https://delftmusicfestival.nl/programma/weg-naar-waarheid/

29 juli 14.15 uur
Delft Chamber Music Festival / Stockholm Syndrome Ensemble
https://delftmusicfestival.nl/programma/sonate-wil-mij/

29 juli 20.00 uur
Concertgebouw Amsterdam / Stockholm Syndrome Ensemble
https://www.concertgebouw.nl/concerten/stockholm-syndrome-ensemble-gevangen-in-dansmuziek/29-07-2017/van=2017-07-29

30 juli 10.00 uur
Delft Chamber Music Festival
https://delftmusicfestival.nl/programma/muzikaal-ontbijt-2/

30 juli 11.00 uur
Delft Chamber Music Festival
https://delftmusicfestival.nl/programma/muzikale-brunch/

30 juli 20.15 uurr
Delft Chamber Music Festival
https://delftmusicfestival.nl/programma/ieder-zijn-verhaal/

31 juli 13.00 uur
Delft Chamber Music Festival
https://delftmusicfestival.nl/programma/stoelendansconcerten-midden-delfland/

31 juli 17.00 uur
Delft Chamber Music Festival
https://delftmusicfestival.nl/programma/slotconcert-op-hodenpijl/

11-13 augustus
Change Music Festival, Sweden / Stockholm Syndrome Ensemble
http://changefestivalen.com

14-16 augustus
Turku Music Festival, Finland  / Stockholm Syndrome Ensemble
http://www.turkumusicfestival.fi/en/

27 september 18.00 uur
Berwaldhallen, Stockholm, Sweden  / Stockholm Syndrome Ensemble
http://www.berwaldhallen.se/konsert/kammarmusik-sofia-gubajdulina/

30 september 19.00 uur
Konserthuset, Stockholm, Sweden  / Stockholm Syndrome Ensemble
http://www.konserthuset.se/program/kalender/konsert/2017/stockholm-syndrome-ensemble/

8 december 20.15 uur
Cultura Ede / Amsterdam Sinfonietta Soloists
https://www.cultura-ede.nl/theater/voorstellingen1718/klassiek.aspx

9 december 20.00 uur
Muziekcentrum Enschede / Amsterdam Sinfonietta Soloists
https://www.wilminktheater.nl/programma/!/3300/amsterdam-sinfonietta/amsterdam-sinfonietta-solisten/

10 december 15.30 uur
Theo Driessen Instituut Helmond / Amsterdam Sinfonietta Soloists
http://theodriesseninstituut.nl/

14 december 20.15 uur
Schouwburg Ogterop Meppel / Amsterdam Sinfonietta Soloists
http://www.schouwburgogterop.nl/detail/2292/amsterdam-sinfonietta-en-rick-stotijn-schuberts-strijkkwintet-e-a

15 december 20.00 uur
Bonifatiuskerk, Oldeberkoop / Amsterdam Sinfonietta Solosists
http://www.muziekopstapel.nl/2017_sinfonietta.html

16 december 20.15 uur
Concertgebouw Amsterdam / Amsterdam Sinfonietta Soloists
https://www.concertgebouw.nl/concerten/amsterdam-sinfonietta-soloists-met-sonore-dvo-k/16-12-2017/van=2017-12-16

17 december 11.30 uur
Stadsgehoorzaal Leiden / Amsterdam Sinfonietta Soloists
https://leidseschouwburg-stadsgehoorzaal.nl/voorstelling/amsterdam-sinfonietta-solisten

2018

27 januari 20.15 uur
Concertgebouw Amsterdam / Ciconia Consort
https://www.concertgebouw.nl/concerten/ciconia-consort-venetiaans-carnaval/27-01-2018/van=2018-01-27

2016

10th January
Amsterdam Concertgebouw (private concert)

16th January
Noorderkerk Amsterdam
Netherlands Youth Symphony Orchestra

25th January
Tivoli/Vredenburg Utrecht
26th January
Diligentia The Hague
Vaughan Williams Quintet with Mozart Piano Quartet

23th January
Beethovenhaus Bonn
Trioconcert with Christianne Stotijn, mezzo soprano and Joseph Breinl piano

24, 25th February
Concertgebouw Amsterdam
27th February
Paleis ‘t Loo Apeldoorn
28th February
Muziekcentrum Frits Philips Eindhoven
Stockholm Syndrome Ensemble

2nd April
Concertgebouw Amsterdam
Zaterdag matinee
Worldpremiere of the double bass concert by Martijn Padding with Radio Philharmonic Orchestra

7th May
Noorderkerk Amsterdam 14.00
chambermusic

13th May
Wigmore Hall London
Trio recital with Christianne Stotijn, mezzo soprano and Joseph Breinl piano

International chambermusic tour with a.o Schubert Octet
16th May
Schwetzingen

17th May
Dortmund

19th May
Concertgebouw Amsterdam

20th May
Dortmund

22nd May
Wigmore Hall Londen

25th May
Bilbao

27th May
Lille

29th May
Vic

26th August
Salzburg

22 October
Vivaldi Rocks
Kings Place London

2015

31st August – 6th September
music festival Musica Vitae Sweden

14-­20 September
Masterclasses in Turkey

29 October
Joensuu City Orchestra Finland
Gavin Bryars Concerto for double bass and orchestra

8th November
Concertgebouw Amsterdam
chamber music with Cecilia Bernardini, violin and Dana Zemtsov, viola

10 November
Utrecht Tivoli/Vredenburg

11 November
Gent Bijloke

13 November
Maasmechelen St. Pieters Leut

14 November
Amsterdam Muziekgebouw

15 November
Heerlen Parkstad Limburg Theaters

VIVALDI ROCKS PROGRAMME
25th November Muziekgebouw aan het IJ Amsterdam
26th November Oosterpoort Groningen
27th November Grote Kerk Enschede